O firmie

Usługi Geodezyjne 

Nasz zespół składa się z 3 doświadczonych geodetów. Przygodę z geodezją rozpoczęliśmy w 2008r. Posiadamy uprawnienia, wydane przez Głównego Geodetę Kraju, pozwalające nam wykonywać dla Państwa wszelkiego rodzaju prace geodezyjne i kartograficzne.

Sporządzamy Mapy do celów projektowych, Wytyczenia budynków i budowli, sieci uzbrojenia terenu, pomiary powykonawcze budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu, Geodezyjna obsługa inwestycji, Pomiary przemieszczeń, Podziały nieruchomości, Wznowienia znaków granicznych, Ustalenie przebiegu granic.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem geodezyjnym firmy Trimble. Nowoczesny sprzęt pozwala nam wykonywać dla Państwa zlecenia na najwyższym poziomie i w bardzo krótkim czasie. Podejmiemy się każdego zadania zleconego przez klienta, począwszy od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane prace z geodezji przemysłowej. Nasza firma obsługuje inwestycje na terenie Dolnego Śląska.

  1. KOMPLEKSOWA
    Prace wykonywane są przy użyciu innowacyjnych technologii jak i sprawdzonych metod analogowych.
  2. SKUTECZNA
    Dotrzymujemy terminów zachowując jakość prac geodezyjnych.
  3. FACHOWA
    Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Kompetencje firmy potwierdza  zaufanie i zadowolenie klientów.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności