O firmie

Usługi Geodezyjne 

Nasz zespół składa się z 3 doświadczonych geodetów. Przygodę z geodezją rozpoczęliśmy w 2012r. Posiadamy uprawnienia o numerach 1,2 i 4, wydane przez Głównego Geodetę Kraju, pozwalające nam wykonywać dla Państwa wszelkiego rodzaju prace geodezyjne i kartograficzne.

Sporządzamy mapy do celów projektowych, wykonujemy tyczenia budynków i budowli, kompleksowo realizujemy prace w zakresie obsługi sieci uzbrojenia terenu. Końcowe etapy inwestycji również wymagają naszej obecności - wykonujemy pomiary powykonawcze budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu. Naszą specjalnością jest geodezyjna obsługa inwestycji, w naszym portfolio znajdują się spore projekty mieszkaniowe, edukacyjne i rekreacyjne realizowane dla deweloperów i instytucji rządowych.  Mamy doświadczenie w pomiarach przemieszczeń, odkształceń i przesunięć obiektów. budynków i budowli. Uprawnienia z zakresu 2 pozwalają nam na samodzielną realizację projektów z dziedziny podziałów nieruchomości, wznowienia znaków granicznych oraz ustalenia przebiegu granic.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem geodezyjnym firmy Trimble. Technologia zawarta w naszych instrumentach pozwala nam wykonywać dla Państwa zlecenia na najwyższym poziomie i w bardzo krótkim czasie. Podejmiemy się każdego zadania zleconego przez klienta, począwszy od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane prace z geodezji przemysłowej. 

Nasza firma obsługuje inwestycje na terenie Dolnego Śląska.

  1. KOMPLEKSOWA
    Prace wykonywane są przy użyciu innowacyjnych technologii jak i sprawdzonych metod analogowych.
  2. SKUTECZNA
    Dotrzymujemy terminów zachowując jakość prac geodezyjnych.
  3. FACHOWA
    Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Kompetencje firmy potwierdza  zaufanie i zadowolenie klientów.

GEODEZJA JACEK JANKOWSKI

Usługi geodezyjne Geodeta Wrocław, Milicz, Mapy do celów projektowych, pomiary, tyczenia, podziały nieruchomości geodezyjna obsługa inwestycji, skaning 3D, mapy z drona.

MILICZ
ul. Osiedle 14a
56-300 Milicz, Polska
+48 601 196 220
biuro*!*geodezja-jankowski.pl

 WROCŁAW
ul. Bajana 39/1
54-129 Wrocław, Polska
+48 601 196 220
biuro*!*geodezja-jankowski.pl

 WROCŁAW
ul. Fabryczna 10 bud. D2 wejśc.3
53-609 Wrocław, Polska
+48 601 196 220
biuro*!*geodezja-jankowski.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies